VANOVÁ KOUPEL                                                                 ZPĚT na hlavní stránku           
uvolní tělo, posílí nervy, povzbudí
nebo naopak uklidní duši. Prohřátá voda v naší prostorné vaně - doslova pro dva - spolehlivě odstraní následky psychického i fyzického vypětí a únavy. Navodí pocit spokojenosti a vnitřního klidu (samozřejmě i v případě, že se koupete úplně sami).
  

 

Koupel POSILUJÍCÍ
je moc
nou zbraní při oslabení organismu. Více než
1 % roztok soli z Mrtvého moře spolu s tzv. živou solí MAGNÉZIOVOU, těženou v Rusku z hloubky 2 000 metrů, povzbudí krevní oběh, lymfatický systém a nervovou soustavu, vrátí ztracenou vitalitu, klid a radostnou náladu. Posílí imunitní systém, zmírní projevy ekzému, lupenky, revmatismu. Uleví při chronických bolestech kloubů a svalů, při potížích s močovými cestami a ženskými orgány. Hluboké prohřátí tkání teplou vodou zlepší metabolismus a odplaví nežádoucí látky z těla. Spolehlivě odstraní následky psychického i fyzického vypětí a únavy, výborně se uplatní při nesnázích vyplývajících z nízké sebedůvěry a strachu, při apatii, melancholii, ztrátě odvahy a vůle konat. Koupel navodí pocit spokojenosti a vnitřního klidu.

Koupel OMLAZUJÍCÍ,
s přísadou droždí, MLÉKA a MEDU, též
bylinek je navíc nervovým tonikem: ocení ji proto vyčerpaní, přepracovaní, ale i podráždění lidé, stejně jako nesmělí, úzkostliví jedinci. Pomáhá při depresi, hysterii, nespavosti a po náročných emocionálních prožitcích, poněvadž dokáže uvolnit  zadržované city, zbavit  frustrace a projasnit mysl. Posiluje nervy a působí léčivě na pokožku, kterou   regeneruje, hojí, desinfikuje. Dodá duši klid a pohodu, tělu - prostřednictvím pokožky - minerály a ucelený soubor vitamínů skupiny B. O důležitosti právě této skupiny vitamínů pro organismus nikdo nepochybuje, takže jen pro jistotu připomínám, že "béčka" brání únavě, navozují stavy optimismu a dobré kondice, zabraňují vzniku vrásek, olejovitému vzhledu kůže nosu, brady a čela, loupání čela, uší a koutků nosu, zarudlosti očních víček a pálení očí. Léčí trudovitost i akné, zabraňují tvoření zubního kazu, regulují stav nervové soustavy a tím funkci celého organismu, podporují růst a kvalitu vlasů, brání šedivění. Vitamíny skupiny B ovlivňují funkci buněk a řídí metabolismus uhlohydrátů v těle. Brání vzniku deprese. Zejména v zimním a jarním období máme vitamínů skupiny B nedostatek. Dodáním pouze jednoho vitamínu skupiny B nic nespravíme, takže koupele jsou optimálním řešením.
Koupel  doplňuji o
obličejovou masku s obsahem droždí, žloutku a medu -
pleť obličeje se okamžitě zbaví drobných vrásek, zjemní a prokrví. Získá znovu sametovou hebkost, pružnost a vláčnost.

Koupel POVZBUZUJÍCÍ
s přídavkem
mléka, ovsa, růžových lístků a výtažku z ovoce  čistí a regeneruje pleť. Kromě      hojivých účinků na pokožku (jde o jeden z nejstarších receptů v historii       lázeňství) posiluje tato koupel organismus, obnovuje energii, vrací chuť do života po prožitých stresech a vyčerpání. Zlepšuje náladu.  Ocení ji zejména lidé vnitřně neklidní, neboť koupel konejší ducha, odstraňuje apatii, pochybnosti, napětí a lidé trpící ranní únavou, úzkostí a malomyslností. Koupel napomůže nejen očistě a uvolnění, ale i obnově tolik žádoucí harmonie duše a těla.


zábalKoupel ČOKOLÁDOVÁ
je
lékem na zjitřené nervy a stárnoucí pokožku. Povzbuzující a regenerační vliv čokolády je výraznější, vstřebává-li tělo tuky, oleje, vitaminy, aminokyseliny, minerály, nukleové kyseliny a antioxidanty, které čokoláda obsahuje, nejenom "zevnitř", ale i "zvenčí". Čokoláda pokožku zvlhčí, vyživí a omla - během několika minut zbaví pleť šupin seschlé kůže, vrátí jí pružnost, jas a sametový vzhled. Přírodní účinné látky obsažené v čokoládě vytvoří na pokožce ochranný "film". Vůně čokolády spolehlivě uklidní, navodí pocit pohody, až štěstí. Tuto koupel ocení zejména lidé přepracovaní nebo nesmělí, úzkostliví,  či uzavření, jelikož svádivá, erotizující vůně povznese jejich mysl do netušených výšin.
  Více informací

  

    Nabízíme i
 
  uvolňující bylinné koupele
, např.
    koupel s olejem
 z pomerančového listí a eukalyptu a SUŠENÝM ZÁZVOREM. Tato koupel přináší uvolnění tělu i duši. Uplatní se při dlouhotrvajícím stresu, nervovém vyčerpání a vnitřním neklidu.  Pomáhá při depresích, hysterii, nespavosti a po náročných emocionálních prožitcích, poněvadž dokáže uvolnit zadržované city, zbavit se frustrace a projasnit mysl. Koupel je rovněž blahodárná pro zklidnění dýchacích cest, zmírnění bolestí při artritidě a revmatismu. Dezinfikuje pokožku, tiší její podráždění.

    Koupel s olejem Z levandule, meduňky a citronu, s medem a mlékem  odstraňuje bolesti hlavy (např. při migréně), kloubů, zad a svalů, ulevuje při potížích s  močovými cestami či ženskými orgány. Uvolňuje vnitřní bloky, zábrany a tiší úzkostné stavy. Odstraňuje pochybnosti, napětí.  Zahřívá a povzbuzuje nejen tělo, ale i duši. Uklidňuje, odplavuje pochybnosti, negativní myšlenky, apatii a napětí.
  

    Účinky olejů

 

    Nově nabízíme
  
ODVODŇOVACÍ KOUPEL z mořských řas. Tato koupel obsahuje především řasu Laminaria digitata, která je nejčastěji využívána v programech na hubnutí a na odstranění celulitidy. Řasa se sbírá za pomoci speciálního zařízení v hloubce 10 m  a vyjma toho, že účinně "rozbíjí" tukové buňky, aktivuje k činnosti řadu enzymů, zmenšuje viskozitu krve, snižuje tonus cév a normalizuje krevní tlak. Napomáhá snížení obsahu cholesterolu v krvi a zdržuje rozvoj arterosklerózy.

 

 

  

 LÁZNĚ PRO DVA RAKOVNÍK
nejmenší lázně s největší péčí
***od roku 2005***Ubytování

Rekreační a turistické pobyty  
v nejkrásnější, nejtajuplnější,
magické krajině středních Čech

Relaxační a regenerační programy


 
 Jednotlivé procedury:
masáže
včetně lymfatické, qi gong, yar-ya a čokoládové
moxování

audiovizuální stimulace mozku
n
umerologie
hlubinná abreaktivní psychoterapie
alternativní psychoterapie
 
Ceník

Originální dárek

a

KURZ
reflexní lymfatické terapie

 

e mail:    lazneprodva@seznam.cz
tel.  (00420)
 777 305 43
9
 


Kaligrafie - výuka

ZPĚT
     na
hlavní stránku