Numerologie  

Rozbor osobnosti
i partnerská analýza

Numerologie je obor starý více než 4000 let, spojený s filozofií, medicínou a dalšími disciplinami, jimž všem vévodí myšlenka, že základním předpokladem pro pocit spokojenosti člověka je dosažení harmonie duše a těla (mikrokosmu) s okolním světem a vesmírem (makrokosmem).

Numerologie vychází z předpokladu, že v číslech našeho data narození jsou zakódovány cykly našeho vývoje (chcete-li, osudu). Cykly - roční i devítileté - jsou předvídatelné a umožňují nám chápat připravit se na změny a vývoj osobnosti, dokonce i společnosti.
Čísla z data narození nám umožní dozvědět se více o povahových vlastnostech a profesionálních schopnostech, zdravotních potížích i sexuální energii. Dají radu, jak
chápat sebe i druhé, svého partnera, rodiče, děti.

Každý člověk zahajuje svůj životní cyklus dnem, kdy se narodí. Od data narození tedy odvozujeme tzv. psychické, osudové a jmenné číslo a karmickou mřížku. Rozbor těchto čísel i čísel mřížky doporučí,  jak využít příznivé chvíle a vyhnout se rizikovým rozhodnutím, jak načasovat počátek důležité práce, navázání vztahu, přestěhování se atd. Součástí numerologické analýzy je určení slabých a silných období, posilujících barev, kamenů (šperků) a také zdravotní doporučení aj. 
   
Numerologie zhusta přináší nový pohled na člověka, jeho vlastnosti a vrozené dispozice, schopnosti i slabiny. Ze zkušenosti vím, že takové informace mohou zásadně ovlivnit pochopení a přístup nejen k sobě samému, ale i k životnímu partnerovi a dalším rodinným příslušníkům, přátelům a známým, (spolu)zaměstnancům aj.       

Numerologie je vynikajícím pomocníkem při výchově  dětí. Spolehlivě upozorní na nadání, slabiny i zvláštní schopnosti dítěte. Pomůže se lépe vcítit do dítěte a snáze zjistit příčinu, pokud je dítě problémové, pomůže vyvarovat se ve výchově  zbytečných chyb

Pro zpracování individuální numerologické charakteristiky je nutné uvést především datum narození, pak křestní jméno, příjmení (i rodné jméno u žen).

Objednat lze e-mailem: NUMEROLOGIE

Rozsah základní numerologické analýzy je do 10 stránek textu.
Komplexní rozbor zahrnuje přibližně 30 stran, včetně konkrétních doporučení.
Lhůta pro dodání je 2 týdenní, pro komplexní rozbor 2 až 3 týdny.
CENA základní analýzy je 500,- Kč, komplexní rozbor stojí 1350,- Kč + poštovné.

Numerologický rozbor formou osobní konzultace: 200,- Kč za každou, i započatou, hodinu

TOPlist - statistiky

 

LÁZNĚ PRO DVA RAKOVNÍK
nejmenší lázně s největší péčí
***
založeno 2005***Ubytování

R
ekreační a turistické pobyty  
v nejkrásnější, nejtajuplnější, magické krajině
středních Čech

Relaxační a regenerační programy

 Jednotlivé procedury:
masáže
včetně lymfatické, qi gong, yar-ya a čokoládové
moxování
koupele s přísadou

 
audiovizuální stimulace mozku
hlubinná abreaktivní psychoterapie
alternativní psychoterapie
 
Ceník

Originální dárek

Kurz
reflexní lymfatické psychoterapie

e-mail:    lazneprodva@seznam.cz

 tel. (00420)
 777 305 439Kaligrafie - výuka

ZPĚT
      na
hlavní stránku