Olej
je nositelem životadárné energie rostliny.
Vzhledem k vysoké koncentraci charakteristických vlastností léčivky
se jednotlivé oleje dávkují (i v případě koupelí) po kapkách.

Olej z MEDUŇKY má uklidňující účinky, ocení jej lidé trpící depresí. Působí proti nespavosti, posiluje srdce, nervový a trávicí systém, snižuje bolesti hlavy.

Olej z LEVANDULE posiluje imunitu organismu, likviduje bakterie způsobující horečnatá onemocnění. Zmírňuje obtíže dýchacího a trávicího ústrojí, harmonizuje krevní tlak, zklidňuje psychiku (mírní deprese, migrénu, podrážděnost, rozbušené srdce), s výjimečným účinkem hojí řezné rány, odřeniny, spáleniny, zklidňuje ekzémy, lupénku, akné atp. V neposlední řadě tiší následky bodnutí hmyzem, který zároveň odpuzuje.

Olej z POMERANČOVÉHO LISTÍ půso nesmírně blahodárně na nervovou soustavu, rozveseluje mysl, odstraňuje napětí, smutek, neklid a úzkost. Ocení jej jedinci v depresi, působí proti nervozitě, odstraňuje nespavost, pomáhá rozpouštět žlučníkové a močové kameny, má schopnost rozproudit stagnující energii jater, žaludku a střev. Oživuje povadlou pleť, rozpouští tuk v buňkách napadených celulitidou. Masáž pomerančovým olejem probouzí všechny smysly. Prohřívá.

Olej z CITRÓNU podporuje činnost bílých krvinek, čímž zvyšuje obranyschopnost organismu. Upravuje činnost trávicího traktu při kolikách, průjmech, povzbuzuje činnost jater, pomáhá při žlučníkových a močových kamenech. Posiluje nervovou soustavu, osvěžuje, rozveseluje, dodává uměleckou inspiraci. Povzbuzuje schopnost soustředění se.

Olej z EUKALYPTU čistí dýchací trakt, rozpouští hleny, snižuje horečky a celkově tělo dezinfikuje. Nachází uplatnění především při bronchitidách, chřipkách, rýmách a nachlazení, rovněž však při infekcích a zánětech močových cest. Používá se při artritidě a revmatismu (tlumí bolest), vyhlazuje zjizvení, hojí vředy, vyrážky a zmírňuje svědění po štípancích. Povzbuzuje vyčerpanou mysl. Zlepšuje soustředění.

Olej ze SLADKÝCH MANDLÍ vysoký obsah vitamínu E, změkčující a omlazující vlastnosti díky obsahu vysoce kvalitních proteinů, tuků, uhlovodíků a soli.  K masážím, i v období těhotenství nebo kojení, se používá od nepaměti.

 

 

 LÁZNĚ PRO DVA RAKOVNÍK
nejmenší lázně s největší péčí
***založeno roku 2005***

Ubytování

Rekreační a turistické pobyty  
v nejkrásnější, nejtajuplnější,
magické krajině středních Čech

Relaxační a regenerační programy

 Jednotlivé procedury:
masáže
včetně lymfatické, qi gong, yar-ya a čokoládové
moxování
koupele
s přísadou
audiovizuální stimulace mozku
numerologie

hlubinná abreaktivní psychoterapie

alternativní psychoterapie

 

Ceník

Originální dárek

Kurz
reflexní lymfatické masáže

 

 


 

e-mail:    lazneprodva@seznam.cz


tel.  (00420)
 777 305 43
9
 


Kaligrafie - výuka

ZPĚT
     na
hlavní stránku